7 dôvodov, prečo používať Alori čistiace prostriedky a ochrany vo vašej domácnosti

Dostala sa k nám otázka: " Čím sa vaše prostriedky líšia od tých, ktoré bežne kúpim v drogérii?"

 

Ďakujeme za tento dotaz, pretože nás inšpiroval k napísaniu tohto článku. Niekoľko zásadných rozdielov tu totiž je. Ako sa teda líšia Alori prostriedky od klasických čistiacich prostriedkov (neberieme do úvahy ekologické a bio čistiace prostriedky). 

Zdieľať:

messanger whatsup

1) sú netoxické

Možno vás prekvapí, koľko nebezpečných chemických látok obsahujú klasické čistiace prostriedky. Tieto látky sa pri styku s našou pokožkou, alebo pri vdýchnutí dostávajú do tela. Ich používaním ohrozujeme nielen seba, ale aj svojich blízkych, zvieratá, rastliny i životné prostredie ako celok. Alori produkty neobsahujú žiadne karcinogény, neurotoxíny, parabény, ftaláty, hormonálne distruptory ani iné nebezpečné látky.

2) SÚ 100% biologicky odbúrateľné

Myslíme nielen na váš domov, ale na planétu ako celok. Naše produkty sú biologicky odbúrateľné, ich používaním neohrozujete životné prostredie. Nevadí, ak sa dostanú do vody, pôdy, alebo k rastlinám.

3) SÚ O 80% účinnejšie ako bežné čistiace prostriedky

Ako je to možné? Vďaka receptúre obsahujúcej nanočastice. Tie preniknú vrstvou špiny, až k povrchu. Ale nezostávajú len na povrchu. Preniknú do všetkých nerovností a záhybov, kde rozpúšťajú usadené nečistoty a vytiahnu ich na povrch, kde ich ľahko zotriete. Vďaka svojej účinnosti šetria pri upratovaní čas aj námahu

4) MAJÚ UNIKÁTNY DESIGN

Naše prostriedky sú iné a tom zodpovedá aj ich dizajn. Jednoduchosť, účelnosť a čistota prevedenia odráža aj ich vlastnosti. Väčšina čistiacich prostriedkov je balená v zbytočne veľkých obaloch, ktoré v domácnosti zaberajú veľa miesta a sú neskladné. Tiež väčšina nehôd s čistiacimi prostriedkami v domácnosti je spôsobená veľmi lákavým, farebným obalom, ktorý má navnadiť ku kúpe. Uvedomujeme si, že je to veľmi nebezpečné, najmä pre malé deti.

5) SÚ TO ČESKÉ PRODUKTY

Česká výroba. Podporujeme českú ekonomiku. Nechceme dovážať hotové produkty z iných krajín. Chceme mať prehľad a kontrolu nad tým, ako sa prostriedky vyrábajú a nad ich presným zložením. Tiež ich môžeme upravovať na základe spätnej väzby od vás, našich zákazníkov.

6) PRÍLIŠ nevoňajú

Naše prostriedky na rozdiel od väčšiny čistiacich prostriedkov, neoplývajú výraznými vôňami. Prečo? Väčšina týchto vôní sú syntetické vonné látky. Tieto syntetické zlúčeniny pochádzajú z ropy a mnohé z nich sú potvrdené toxíny či karcinogény. Esenciálne prírodné oleje, ktoré sme chceli do našich výrobkov použiť bohužiaľ nepriaznivo ovplyvňujú receptúru prípravku a ničia jeho účinnosť. Naše výrobky sú neutrálne, alebo majú veľmi jemnú vôňu. Nechceme aby ste pri upratovaní inhalovali nebezpečné látky.

7) NIE SÚ FAREBNÉ

V našich produktoch nenájdete žiadne syntetické farbivá. Sú to bezfarebné kvapaliny alebo gély. Je to z rovnakého dôvodu ako s vôňami. Farbivá sú vo väčšine prípadov nebezpečné látky.

 

Dúfam, že sme odpovedali na vyššie položenú otázku a možno vás aj navnadili a budete chcieť naše produkty vyskúšať napríklad vo svojej  kuchynikúpeľni  alebo  obývačke

PRODUKTY
ALORI
PRE VÁS

80%

Až o 80% vyššia účinnosť
ako bežné čističe

Netoxické
a biologicky odbúrateľné

Unikátna
receptúra

Bezpečné a šetrné
k prírode

Vyrobené
u susedov v Česku