Upratovanie pomocou nanotechnológií. Ako to vlastne funguje?

Vďaka nanotechnológii si môžete zjednodušiť a skrátiť starostlivosť o domácnosť. Získate tak viac času pre svoju rodinu, svojho priateľa, koníčky a záujmy.

 

Môžete mať okná aj zrkadlá, ktoré sa nezahmlia. Vodovodné batérieobklady a škáry , na ktorých sa neusadzuje  vodný kameňOblečenie a obuv, ktorá nepremokne a špina sa na nich neudrží. To všetko je možné. To všetko vďaka nanotechnológii.

Zdieľať:

messanger whatsup

Ako to ale vlastne funguje?

Možno ste zatiaľ slovo nanotechnológia nepočuli, alebo ste si ho nespájali s upratovaním. Ich použitie ale prináša také výhody, že stojí za to je prinajmenšom vyskúšať.

 Takzvané " nano " prostriedky  obsahujú vo svojom zložení nanočastice  s veľkosťou 1-100 nm tj. 10-9 (približne desiatich tisícina hrúbky ľudského vlasu).

Nanočastice sú tak malé, že  preniknú aj do mikroskopických trhlín a záhybov akéhokoľvek povrchu. Svojim pôsobením rozpustia nečistoty a vytiahnu ich na povrch, kde ich veľmi ľahko zotriete i bez mechanického drhnutia.

Nano ochrany po nanesení dokonale zacelia povrch a urobia ho dokonale hladkým. Na takomto povrchu veľmi ťažko priľne akákoľvek nečistota, voda, olej, prach atď. To veľmi uľahčí a zrýchli následné upratovanie a to až o 80%. Tiež materiály chráni pred opotrebovaním, UV žiarením, vodným kameňom atď.

Tento princíp vychádza z prírody. Typickým príkladom je kvet lotosu a jeho vlastnosti. Povrch jeho listov má vysoko hydrofóbne vlastnosti a to vďaka obrovskému množstvu hrbolčekov o veľkosti jednej miliardtiny metra, ktoré pokrývajú jeho povrch. Vďaka tomu, sa akákoľvek nečistota na jeho povrchu veľmi ťažko udrží, a ak predsa, tak ju prvý dážď zmyje. Kvet lotosu je tak stále čistý a tento jav je nazývaný tzv.  Efektom lotosového kvetu .

Práve na efekte lotosového kvetu fungujú naše prípravky. Nano častice vytvoria na povrchu neviditeľnú vrstvu, ktorá má silné samočistiace vlastnosti (hydrofóbna, oleofóbny efekt). Zároveň ale zostávajú zachované paro-priepustné vlastnosti materiálu, pretože samotné nano prvky nedržia na povrchu pomocou spojiva, ale za pomocou chemických väzieb a magnetických síl. Vďaka tomu je výsledná ochrana odolná proti pôsobeniu mrazu a vlhkosti, neovplyvní ju ani časté striedanie teplôt alebo pôsobenie chemických látok.

Je úžasné, že tieto samočistiace vlastnosti môžete vďaka našim prostriedkom prepožičať akémukoľvek materiálu .

Ochranný film zaniká iba mechanickým opotrebovaním, alebo postupným zvetrávaním, takže je potrebné túto vrstvu za čas obnoviť. Nano ochrana podstatne predĺži interval potrebný na údržbu a tú zrýchli a uľahčí. Navyše aj zlacnie, pretože na odstránenie nečistôt potom stačí obyčajná voda.

Naše prostriedky môžete bez obáv použiť na domáci  nábytok  , spotrebiče, podlahy, stavebné prvky ( sklá a rámy okien , dvere, parapety atď.), sanitu ( sprchové kútyvane , atď.) A pod., Kuchynské spotrebiče (sklokeramické platne,  rúry , mikrovlnné rúry, chladničky, umývačky a pod., ďalej potom o  vonkajší nábytok  , dlažby, drevené paluby, ploty, bazény, vírivky a iné prvky.

PRODUKTY
ALORI
PRE VÁS

80%

Až o 80% vyššia účinnosť
ako bežné čističe

Netoxické
a biologicky odbúrateľné

Unikátna
receptúra

Bezpečné a šetrné
k prírode

Vyrobené
u susedov v Česku